“Limitowana oferta PREMIUM”
6 wzorów TOP TREND w 21 wariantach”
W ofercie limitowanej OSTA PREMIUM otrzymasz 24 godzinny dostęp do SPECJALNEJ STREFY PROMOCYJNEJ. Promocja obejmuje 6 wzorów z kolekcji OSTA PIAZZO. Ilość ofert ograniczona jest do 2 szt z każdego wzoru w dowolnym rozmiarze oraz jednej sztuki dla transakcji.
[FM_form id="1"]

Kolekcja dywanów PREMIUM

OSTA PIAZZO 4 COLLECTIONS
Każdy z nas kto kiedykolwiek wykańczał wnętrze wie ile niesie to za sobą kosztów. Większość z nas chce wykończyć wnętrze tak aby wyglądało jak najlepiej, a koszta były relatywnie niskie. Ze względu właśnie na to architekci i klienci pokochali dywany Osty.


Ta mała fabryczka którą nazwałbym bardziej manufakturą nie szuka klientów w dużych centrach handlowych oraz marketach. Właśnie międzyinnymi dlatego dywany te są tak wyjątkowe. Cała kolekcja składa się z 4 przemyślanych kolekcji:
.

[FM_form id="1"]

KOLEKCJA VINTAGE

Vintage w której skupiono się na re-designie starych kolekcji dywanów klasycznych. Delikatne wzory, elegancja i tekstura tworzą kolekcję dywanów które odnajdą się zarówno we wnętrzu modernistycznym jak i tradycyjnym. Przykładem takiego dywanu w naszej kolekcji są dywany Origins.

KOLEKCJA ETHIC

Ethic czyli eklektyczny “blend” starożytnych rysunków i wzorów z każdego zakątka świata. Głębokie kolory dadzą ci bardzo autentyczne doświadczenia. Przykładem kolekcji dostępnej u nas od ręki jest Rhapsody.

KOLEKCJA CLASSIC

Classic czyli historia wraca do życia. Fundamenty klasycznej estetyki nigdy nie wyjdą z mody w tej tradycyjnej i luksusowej kolekcji. Piękne ciepłe kolory jak lawa zaleją pomieszczenie wypełniając je kawałkiem dopracowanego dzieła sztuki którym można śmiało nazwać dywan z tej kolekcji. Przykład w naszej kolekcji może stanowić Kasqhai.

KOLEKCJA CONTEMPORARY

Contemporary czyli harmonia i prostota. W naszej kolekcji można znaleść dywany Sierra z głębokim kolorem i mocnym efektem cieniowania. Piazzo z geometrycznymi figurami i delikatnym wzorem 3D. Patina która wyglądem przypomina dzieła sztuki abstrakcyjnej. Metro z niebarwioną wełną nowozelandzką.

Nasza kolekcja powstała z myślą o dostarczeniu Państwu produktu który wyglądem przypomina dywan który przybył z dalekiego wschodu. Produktu który wygląda jakby był tworzony ręcznie przez kilka miesięcy przy zaludnionych ulicach Indii. Lecz dziś mają Państwo dodatkową okazję na zakup tego kawałka dzieła sztuki. Tylko dziś dla wyznaczonej ilości osób w limitowanym czasie będzie można kupić dywan Osty z serii Piazzo z 10% rabatem. .
[FM_form id="1"]