Wykładziny

Wykładziny SEDNA

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”bounceIn” woodmart_inline=”no” text_larger=”yes”]

SEDNA, SUPER MIĘKKI DYWAN RATUJĄCE ŻYCIE NA MORZU,

Wykładzina Sedna® jest miękki, luksusowy i trwały. Wykonany jest z regenerowanego nylonu ECONYL®, przędzy wykonanej z przetworzonych odpadów, takich jak stare dywany i porzucone sieci rybackie zebrane z dna morza. W ten sposób Sedna® pomaga uratować tysiące pięknych stworzeń morskich, takich jak żółwie morskie, delfiny i foki, które nie utkną już w tych zagrażających życiu odpadach.

Co więcej, dywan Sedna® ma tekstylny spód ECO FusionBac, wykonany w 100% z przetworzonych plastikowych butelek PET.

Legendarna Sedna żyła na pokrytych śniegiem równinach Grenlandii. Pewnego dnia ojciec Sedny, rozgniewany odmową poślubienia przez córkę żadnego zalotnika, zabiera ją na otwarte morze i wyrzuca za burtę. Kiedy próbuje wejść z powrotem na pokład, obcina jej palce. Sedna na zawsze znika pod falami. Z jej palców rodzą się pierwsze foki, morsy i wieloryby. Od tego momentu Sedna rządzi morzami i dowodzi wszystkimi morskimi stworzeniami.


 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=VjAwxjpNfXM&t=3s&ab_channel=Adam%C5%81uczkoCarpetDesignStudio” image_poster_switch=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]